sobota, 26 marca 2016

Wesołego Alleluja 2016!

Drodzy Zaglądacze,

Jak zwykle za późno... Jak zwykle na ostatnią chwilę... I jak co roku, powtarzam sobie, lepiej późno niż wcale...

Chcę Wam złożyć, najserdeczniejsze życzenia na święta Wielkiej Nocy! To już dziś w nocy! Cieszcie się życiem, rodziną, każdą chwilą, drobnostkami! Pozwolę sobie przypomnieć cudny wiersz Juliana Tuwima. Tak mało do szczęścia nam potrzeba, tak łatwo o tym zapominamy w codziennym pędzie.

Życie?
Rozprężę szeroko ramiona,
Nabiorę w płuca porannego wiewu,
W ziemię się skłonię błękitnemu niebu
I krzyknę, radośnie krzyknę:
- Jakie to szczęście, że krew jest czerwona!


Z okazji świąt namalowałam pocztówkę okolicznościową :) Dzieci malowały jajka, a ja w tym czasie w końcu mogłam dorwać się do akwarelek. Pobrać można TUTAJ KLIK. Może się przydać i po świętach :)


I jeszcze się chcę podzielić z Wami jedną miłą wiadomością: moja propozycja dekoracji świątecznych znalazła się na portalu kobiecosc.info KLIK, w doborowym towarzystwie!!! Nietrudno się domyślić, że jest mi niezmiernie miło z tego powodu.

Ściskam Was serdecznie. Odpoczywajcie, nie myślcie o pracy, tulcie się do bliskich Wam osób, jedzcie pyszne rzeczy i po prostu bądźcie szczęśliwi!!

Magda

6 komentarzy:

 1. rozkręcasz się! wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 2. :-) ja też spóżniona ;_) Wesołej i słonecznej wiosny!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ech, to dobrze, że nie jestem sama :) Uściski!

   Usuń
 3. Dobrze wykonany blog, artykuły treściwe i z poważnym przekazem. Mogę śmiało go polecić znajomym, którzy z pewnością polubią go tak samo jak ja. Przy okazji chciałbym zachęcić do odwiedzenia strony wypas owiec Józefów, która porusza podobną tematykę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecież nie szkodzi, że za późno :) Każdy w tym roku miał sporo na głowie, ale chociaż święta były ciepłe, radosne i pełne słońca :) Wszystkiego najlepszego, również spóźnione, od całej ekipy Ramal, no i osobiście ode mnie – od cichej fanki bloga ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...