czwartek, 31 marca 2011

Królestwo Majeczki

Maja jest już na tyle mobilna, że w końcu rozstawiliśmy jej kojec, który odziedziczyła po małej Julce. Jest to kojec-gigant, bo mierzy sobie prawie 2 m x 2 m! Mała się w nim turla i robi przymiarki do raczkowania. Tu pierwsze chwile w dopiero co rozstawionym kojcu:


A tu już w urządzonym:


Dziewczyny kochane, a tak off-topic, to orientujecie się może jak wrócić do starego szablonu bloga, tego podstawowego, z ramką w nagłówku? Chciałabym wrócić, ale jego już nie ma wśród dostępnych szablonów. Ten mi się mniej podoba między innymi z tego względu, że ta kolumna środkowa zostaje ciągle biała, choć tło które wybrałam nie jest białe pośrodku, tylko ma ten sam wzór co boki, tyle że nieco bledszy. Będę wdzięczna za wszelką pomoc!

Pozdrowienia,
Magda

6 komentarzy:

 1. W takim kojcu to ma przestrzeń!!!
  Milusia jest!!
  A w sprawie szablonu to Ci nie pomogę...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. toż to ma Maja własne m, taki wielki ten kojec :)co co do szablonu- chyba musisz wejść w ustawienia i tam wybierz edytor postów i starszy edytor - ale głowy za to nie dam, że to to :)
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajne królestwo. U nas Tymo turla się po całym pokoju, muszę mieć oczy dookoła głowy. Kojec by się przydał. A co do szablonu nie pomogę, bom głąb informatyczny :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kojec to super sprawa, jak się ma miejsce oczywiście. Już też zamówiliśmy balustradkę w brakujących miejscach i bramki do schodów, bo niedługo nie nadążymy za nią:)

  Kasia, dzięki za radę blogową, sprawdzę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za pomoc! Nie wróciłam do starego szablonu, ale z nowym jest może nawet fajniej;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szablon pierwsza klasa:) pasuje idealnie do tematyki i strony.
  Co do dzieciątka ma dużo miejsca i jest bezpieczny a to duży plus. U nas niestety tylko łużeczko albo podłoga. Naszczęście w pokoju ma dużo wolnej przestrzeni (cały środek praktycznie pusty) więc bawi sie na całego :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...